اخذ رتبه پیمانکاری در تبریز

اخذ رتبه پیمانکاری در تبریز

اخذ رتبه پیمانکاری در تبریز باعث رقابت در بین شرکت های پیمانکاری شده است و فرصت مناسبی برای سرمایه گذاری فعالان اقتصادی فراهم کرده است.شرکتهایی که قصد اخذ رتبه پیمانکاری درتبریز را دارند باید تمام فاکتورهایی که منجربه دریافت رتبه بهتر میشود را درنظرگرفته وآنها را تقویت کنند تا مراحل اخذ رتبه سریعتر و کاراتر پیش برود.

شرکتهای پیمانکاری میتوانند درزمینه ابنیه ،راه ،ساختمان ،تاسیسات اقدام به اخذ رتبه پیمانکاری درتبریز نمایند که موسسه حقوقی امیران ثبت اطلاعاتی را در جهت چگونگی اخذ رتبه پیمانکاری در تبریز را برای متقاضیان اخذ رتبه پیمانکاری فراهم کرده و به اشتراک می گذارد.

اخذ رتبه پیمانکاری در تبریز

شهر تبریز دومین شهر صنعتی کشور و سومین شهر پر جمعیت ایران می باشد و به همین دلیل شرکت های پیمانکاری پتانسیل بالایی برای جذب سرمایه گذاری در این شهر را دارد. اولین قدم برای شروع کسب و کار در رشته ی پیمانکاری تاسیس و ثبت شرکت پیمانکاری می باشد برای اینکه شرکت پیمانکاری بتوانند در مناقصات دولتی شرکت کنند باید به اخذ رتبه پیمانکاری اقدام نمایند. برای اخذ رتبه پیمانکاری در تبریز به مدارک زیر احتاج دارید:

اخذ رتبه پیمانکاری در تبریز: مدارک

اخذ رتبه پیمانکاری در تبریز برای شرکت های سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود به قرار زیر است:

  • کپی برابر اصل شده مدارک ثبتی شرکت سهامی خاص شامل : اساسنامه – اظهارنامه – روز نامه رسمی – تاسیس و تغییرات – کپی شناسنامه کلیه سهامداران و اعضای هیئت مدیره و کپی کارت ملی آنها
  • کپی برابر اصل شده مدارک ثبتی شرکت با مسئولیت محدود شامل: اساسنامه – تقاضانامه – شرکت نامه – روزنامه رسمی – تاسیس و تغییرات – کپی شناسنامه کلیه سهامداران و اعضای هیئت مدیره و کپی کارت ملی آنها
  • کپی برابر اصل شده مدارک تحصیلی اعضای امتیاز آور شرکت که شامل :

الف ) نامه استعلام سوابق بیمه با ذکر تاریخ شروع و خاتمه و نام شرکت هایی که بیمه برایشان پرداخت نموده اند.

ب ) گواهی کار مرتبط با رشته مورد در خواست با ذکر تاریخ شروع و خاتمه از طرف شرکت و یا شرکتهایی که در گواهی بیمه اعلام شدند.

  • تصاویر آخرین صورت وضعیت تایید شده و یا اصل تاییدیه کارکرد توسط دستگاههای اجرایی برای کارهای نیمه تمام و مفاصا حساب بیمه برای کارهای تمام شده.
  • کپی آخرین صورتجلسه مربوط به تغییر سهام.
  • تصاویر کلیه موافقتنامه ها.
  • تهیه ی سربرگ شرکت در سه نسخه.
  • دو سوم اعضای هیات مدیره به همراه مدیر عامل می بایست دارای مدرک تحصیلی حداقل لیسانس باشند.
  • اظهار نامه مالیاتی شرکت مربوط به آخرین سال مالی قبل از تشکیل پرونده که به تایید و مهر سر ممیز مالیاتی مربوط رسیده باشد.

 اخذ رتبه پیمانکاری در تبریز : رشته های مرتبط

شرکت های پیمانکاری طبق آیین نامه معاونت راهبردی نهاد ریاست جمهوری به یازده گروه تقسیم می شوند که عبارتنداز؛
۱-نیرو
۲-راه وترابری
۳-ساختمان
۴-نفت وگاز
۵-صنعت و معدن
۶-ارتباطات
۷-تاسیسات و تجهیزات
۸-کاوش های زمینی
۹-کشاورزی
۱۰-مرمت آثار باستانی
۱۱-آب

موسسه حقوقی امیران با بیش از ۱۰ سال سابقه در امور ثبت شرکت، ثبت شرکت در کرج، ثبت برند، اخذ گرید، اخذ رتبه پیمانکاری، خرید و فروش رتبه  پیمانکاری مفتخر است و می تواند شما را در انجام اموری چون اخذ رتبه پیمانکاری در تبریز و د یگر شهرستان و استان های ایران با کارشناسان ماهر و وکلای پایه یک در کوتاه ترین زمان یاری برساند.

 

مطالب مرتبط

موسسه ثبتی و حقوقی امیران با شماره ثبت 2980 کلیه خدمات ثبت شرکت ، ثبت برند، اخذ رتبه و گرید و همچنین اخذ کارت بازرگانی را با وکلای پایه یک خود انجام می دهد. جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه


اخرین اخبار و مقالات ما را در ایمیل خود دریافت کنید