ترخیص کالا

در دنیای کنونی ، تجارت بین المللی را از امور تخصصی محسوب می گردد.انجام امور بازرگانی به دانش، تجربه و تخصص نیاز دارد. تلاش برای حضور در سطح کشور و ارائه خدمات در کمترین زمان و هزینه ممکن با رعایت کلیه موازین قانون از جمله اهداف این شرکت می باشدو تسلط به آخرین آیین نامه ها و قوانین بازرگانی و گمرکی ، صداقت ، امانت داری، دقت در محاسبات و تسریع در انجام امور مشتریان این شرکت را به یک مجموعه معتبر و شناخته شده در زمینه امور گمرکی و ترخیص کالا تبدیل کرده است. با توجه به سخنان مقام معظم رهبری برای حمایت از تولید داخلی و اقتصاد کشور ، این شرکت در نظر دارد بهترین خدمات بازرگانی را در زمینه صادرات محصولات تولیدی کشور و همچنین واردات ملزومات برای تولید و تجهیز شرکت های داخلی برای پیشرفت تولید و اقتصاد کشور ارائه نماید و این امر مهم را سرلوحه کار خود قرار دهد. ترخیص کالا (صادرات و واردات)، انجام امور سفارشی و اخذ مجوزهای لازم ، حمل کالا و انجام کلیه امور بازگانی و مشاوره در ان راستا از خدمات این شرکت می باشد.

برای ارتباط با کارشناسان ما ، جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های ۰۹۱۲۰۸۳۰۴۰۰(ناصرترابی) ، (رحیمی)۰۹۰۳۲۷۳۷۲۲۵ تماس حاصل فرمائید.

موسسه ثبتی و حقوقی امیران با شماره ثبت 2980 کلیه خدمات ثبت شرکت ، ثبت برند، اخذ رتبه و گرید و همچنین اخذ کارت بازرگانی را با وکلای پایه یک خود انجام می دهد. جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه


اخرین اخبار و مقالات ما را در ایمیل خود دریافت کنید