ثبت شرکت کرج

ثبت شرکت کرج

برای ثبت شرکت کرج شما باید تمامی مجوز ها برای ثبت شرکت در کرج  را داشته باشید. موسسه ثبت امیران با وکلای برجسته و متخصص خود می تواند شما را برای ثبت شرکت در کرج و دیگر شهر های ایران یاری رساند .

انواع ثبت شرکت

  • ثبت شرکت بامسئولیت محدود
  • ثبت شرکت تضامنی
  • ثبت شرکت سهامی عام
  • ثبت شرکت سهامی خاص
  • ثبت شرکت تعاونی
  • ثبت موسسه غیر تجاری
  • ثبت نمایندگی شرکت های خارجی

چه کسانی می توانند ثبت شرکت نمایند؟

هر فرد حقیقی یا حقوقی، چه  ایرانی چه خارجی می تواند ثبت شرکت کند . محدودیت فقط برای کسانی است که قصد ثبت شرکت دارند .فرد باید حداقل سن قانونی ( ۱۸ سال) را دارا باشد ،که این محدودیت برای ثبت شرکت سهامی خاص متفاوت است. در سهامی خاص فرد زیر سن قانونی می تواند فقط سهام دار باشد. برای ثبت شرکت کرج  تعداد اعضا باید حداقل دو نفر باشد.

هدف از ثبت شرکت کرج

زمانی که شما تصمیم به شروع یک کسب و کار می کنید ، قبل از هر چیز شما باید شرکت خود را به ثبت برسانید تا از وقوع هر سوءاستفاده از نام و برند شما جلوگیری شود. وقتی که شما شرکت خود را ثبت می کنید ،شما می توانید در صورت بروز هر گونه مشکل از مراجع قضایی اقدام نمایید.به طور کلی منظور از ثبت شرکت به نام کردن هر گونه فعالیت ، خسارت ویا افزایش سرمایه به نام صاحب شرکت است .

ثبت شرکت کرج : سهامی عام

در ثبت شرکت سهامی عام باید سرمایه را به سهام تبدیل کرد و قسمتی از آن را بصورت اوراق بهادار بین عموم مردم به فروش رساند و تامین کرد.تعداد سهام داران نباید از سه نفر کمتر باشد.این نوع ثبت شرکت هم مانند ثبت شرکت مسئولیت محدود ،هر شخص به اندازه سهام خود مسئول است .همچنین نام شرکت سهامی عام نیز باید در ثبت نام شرکت قید شو

ثبت شرکت کرج : سهامی خاص

سرمایه شرکت سهامی خاص توسط سهام داران تامین می شود، سرمایه هر کدام از سهام داران، به سهام تقسیم می شود .هر کدام از سهام داران به نسبت سهام خود مسئول هستند.  حداقل تعداد سهام داران سه نفر می باشند و باید عنوان “‌ شرکت سهامی خاص”‌ قبل و بعد از نام شرکت، در تمامی مدارک ذکر شود.

چه نوع شرکت هایی برای ثبت بهتراند ؟

انتخاب نوع شرکت به هدف اعضا، نوع فعالیت شرکت ،میزان مسئولیت اعضا و … بستگی دارد. درمیان انواع شرکت های ثبتی که در بالا ذکر شد؛ طبق گزارشات وزارت بازرگانی شرکت های سهامی ، با مسئولیت محدود ، تضامنی و نسبی در زمره شرکت های فعال در امر تجارت و امور بازرگانی محسوب گردیده که در مقایسه میان این شرکت ها ، شرکت های با مسئولیت محدود و سهامی خاص ، با استقبال بیشتری رو به رو شده اند. شرکت های تعاونی نیز عمدتاَ در جهت رفاه حال شرکا تشکیل گردیده و عملا جزء شرکت های تجاری و انتفاعی محسوب نمی شوند.

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت کرج چه قدر است؟

حداقل زمان لازم برای ثبت نام شرکت در کرج ۴۸ ساعت است. بعد تکمیل کلیه مدارک مورد نیاز، حدود ۲۰ روز برای ثبت شرکت کرج و اخذ شماره ثبت لازم است . موسسه امیران کلیه خدمات ثبت شرکت در کرج، ثبت شرکت در هشتگرد ، ثبت شرکت در اشتهارد، ثبت شرکت در نظر آباد و در کل در سطح استان البرز و در سطح کشور را با بالاتربن کیفیت ارائه می کند با تماس با مشاوران ما در کارهای خود راهنمایی بگیرید.

 

موسسه ثبتی و حقوقی امیران با شماره ثبت 2980 کلیه خدمات ثبت شرکت ، ثبت برند، اخذ رتبه و گرید و همچنین اخذ کارت بازرگانی را با وکلای پایه یک خود انجام می دهد. جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه


اخرین اخبار و مقالات ما را در ایمیل خود دریافت کنید