خرید و فروش رتبه (گرید) تاسیسات در مرکزی و اراک

خرید و فروش رتبه ( گرید ) تاسیسات در مرکزی و اراک

از جمله خدماتی که توسط موسسه حقوقی امیران انجام می گیرد خرید و فروش رتبه (گرید) تاسیسات در مرکزی و اراک است .

رتبه به معنای معیاری است جهت سنجش کیفیت و کارایی یک شرکت ، محصول و یا افراد . داشتن رتبه بالا برای تمامی شرکت ها ی رتبه دار اهمیت فوق العاده ای دارد . برای دریافت رتبه ابتدا می بایست شرکت شما به ثبت برسد اما گاهی با داشتن شرکت دریافت رتبه کار بسیار دشواری به نظر رسد . برای افرادی که به هردلیلی امکان طی مراحل طولانی خرید رتبه (گرید) را ندارند خرید رتبه آماده گزینه بسیار مناسبی می باشد .

از جمله شرکت های رتبه دار ، شرکت های پیمانکاری هستندکه از زیر رشته های این شرکت ها ، شرکت هایی با گرید تاسیسات هستند.

رتبه پیمانکاری در رشته ی تاسیسات و تجهیزات در برگیرنده امور مربوط به شبکه گازرسانی شهری ، تأسیسات مکانیکی و هیدرومکانیکی سدها ، سیستمهای سردکننده ساختمان ، تأسیسات و تجهیزات ساختمان ( آب ، گاز، برق و فاضلاب ) و انتقال زباله ، تأسیسات و تجهیزات تصفیه خانه های آب و فاضلاب کوچک ، وسایل انتقال ( آسانسور پله برقی و …. ) سیستمهای خبر و هشدار دهنده ، تجهیزات آشپزخانه و سلف سرویس و رختشوی خانه ، سیستمهای ارتباطی ، شبکه های رایانه ای ساختمان ، ماسه پاشی ( سندبلاست ) ، حفاظت کاتودی ، پوشش ( لاینینگ ) و ایستگاههای پمپاژ آب و فاضلاب کوچک و نظایر آن می باشد .

 مدارک لازم جهت خرید و فروش رتبه (گرید) تاسیسات در مرکزی و اراک

تهیه ی نامه ای برای درخواست گواهی نامه ی تعیین صلاحیت پیمانکاری که شامل نام شرکت، شماره ی ثبت ، شناسه ی ملی و کد اقتصادی و ذکر رتبه ها و رشته های مورد نظر که خطاب به ریاست محترم انجمن صنفی پیمانکاران استان تهران است تنظیم گردد.
کپی برابر اصل آگهی تاسیس و روزنامه ی هیئت مدیره و تغییرات ( کلیه ی آگهی های روزنامه)
کپی برابر اصل مدارک مربوط به ثبت شرکت
کپی برابر اصل کلیه ی صفحات اساسنامه
کپی برابر اصل صورت جلسه ی سهامداران
کپی برابر اصل تمامصفحات شناسنامه، پشت و روی کارت ملی و کارت پایان خدمت همه ی افراد امتیازآور و مدیرعامل و سهامداران
کپی برابر اصل مدرک تحصیلی کلیه ی افراد امتیاز آور و مدیر عامل
ارائه ی رزومه ی کاری از شرکت های قبلی افراد امتیازآور که در آن تاریخ شروع و پایان خدمت ورشته ی تخصص آنها مانند: کارشناس تاسیسات برقی یا مکانیکی و کارشناس اجرایی ساختمان و ابنیه درج شده باشد.

تکمیل فرم های ۱۰۰-۲۰۰-۳۰۰-۴۰۰-۵۰۰ که به شرکت متقاضی ارسال می شود. این فرم ها را می توان در پنل شخصی هر شرکت در سایت ساجات مشاهده کرد.
مراحلی که می بایست برای خرید و فروش رتبه (گرید) تاسیسات در مرکزی و اراک طی کرد .

۱-   تحویل درخواست رتبه مورد تقاضا , مخاطب این نامه که در سربرگ شرکت می باشد.

۲-   ارائه مدارک شرکت شامل روزنامه تاسیس شرکت , اساسنامه , تقاضانامه و شرکت نامه یا اظهارنامه ثبت شرکت

۳-    ارائه مدارک شناسایی تمام سهامداران و امضای هیئت مدیره شرکت شامل کپی از شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت.

۴-   ارائه اسناد محل شرکت شامل اجاره نامه یا کپی سند مالکیت

۵-   ارائه کد اقتصادی شرکت

۶-   ارائه مدارک مهندسی کارکنان شرکت که هر چه سطح علمی پرسنل بالاتر باشد جهت تشخیص صلاحیت رتبه ۱ تا ۴ امتیاز بیشتری کسب می نماید که شامل یک نفر مهندس با ۷ سال سابقه بیمه و یک نفر مهندس بدون سابقه الزامی می باشد.

در مواقعی که درخواست جهت خرید رتبه ۴ و ۳ و ۲ و ۱ انجام می شود در کنار ۶ مورد فوق ۲ مورد دیگر نیز باید اضافه شود که شامل:

۱- ارائه کپی قراردادها و تسویه حساب آنها

۲- ارائه آخرین اظهارنامه مالیاتی شرکت (رونوشت برابر اصل)

پس از تکمیل مدارک فوق و ارائه آن به معاونت مربوطه حدود ۴۵ روز زمان لازم است تا مراحل بررسی و کارشناسی و صدور صلاحیت به پایان برسد.

موسسه حقوقی امیران ارائه کننده کلیه خدمات حقوقی در زمینه های ثبت شرکت در کرج ، ثبت برند در کرج ، اخذ رتبه (گدری ) و … در کلیه استان های کشور است .

 

موسسه ثبتی و حقوقی امیران با شماره ثبت 2980 کلیه خدمات ثبت شرکت ، ثبت برند، اخذ رتبه و گرید و همچنین اخذ کارت بازرگانی را با وکلای پایه یک خود انجام می دهد. جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه


اخرین اخبار و مقالات ما را در ایمیل خود دریافت کنید