خرید و فروش شرکت رتبه دار تاسیسات در اردبیل

خرید و فروش شرکت رتبه دار تاسیسات در اردبیل

در بین شرکت های رتبه دار پیمانکاری خرید و فروش شرکت رتبه دار تاسیسات در اردبیل از پر طرفدارترین نوع شرکت هایی است که علاقه مندان زیادی را به خود جلب کرده است .

شرکت های پیمانکاری تاسیسات

شرکت های پیمانکاری در رشته های ساختمان و ابنیه ، راه و ترابری ، صنعت و معدن ، تاسیسات و تجهیزات کشاورزی ، آب ، مرمت آثار باستانی ، کاوش های زمینی ، ارتباطات ، نفت و گاز ، نیرو فعالیت می کنند . این شرکت ها بر اساس معیار هایی به پنج رتبه ی ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ و۵ تقسیم بندی می شوند که بالاترین رتبه را شرکت های پیمانکاری با رتبه ۱ دارند .

همانطور که گفته شد شرکت های رتبه دار تاسیسات زیر گروه شرکت های پیمانکاری هستند . شما با خرید شرکت های رتبه دار تاسیسات در اردبیل می توانید با یک تیر دو نشان بزنید . اول اینکه به راحتی می توانید برای خودتان  یک شرکت دست و پا کنید دوم اینکه می توانید از مزایایی که شرکت های رتبه دار دارند استفاده کنید . از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود .

  • امکان شرکت در مناقضات دولتی را فراهم می کند ؛ زیرا شرکت ها ی دولتی تنها موظف اند فقط با شرکت های رتبه دار قرار داد ببندند .
  • باعث ایجاد حس اعتماد در مشتریان می گرد د .
  • با اخذ رتبه شما می توانید از موسسات مالی و اعتباری درخواست وام نمایید .
  • این امکان را به شرکت های دیگر می دهد تا ، با توجه نقاط قوت و ضعف شرکت های رتبه دار، در رابطه با همکاری با کدام شرکت ، تصمیم گیری نمایند .

 

شرایط عمومی برای خرید و فروش شرکت رتبه دار تاسیسات در اردبیل

  • مدرک تحصیلی مدیرعامل شرکت باید لیسانس باشد.
  • دوسوم اعضای هیئت مدیره باید دارای مدرک تحصیلی لیسانس باشند.
  • یکی از اعضای هیئت مدیره باید دارای رشته تحصیلی زمینه نسبت به رتبه درخواستی با حداقل سه سال تمام سابقه اشتغال در همان رشته یا تخصص به همراه گواهی بیمه تامین اجتماعی و گواهی اشتغال از محل فعالیت خود باشد. (شرکتها می توانند به شرط رعایت موارد مذکور بطور همزمان درخواست دریافت رتبه در دو پایه را داشته باشند)
  • داشتن کداقتصادی برای شرکتهای متقاضی الزامیست.

خرید و فروش شرکت رتبه دار تاسیسات در اردبیل : قیمت

بطور کلی برای خرید و فروش شرکت رتبه دار تاسیسات در اردبیل نمی توان  قیمتی در نظر گرفت  زیرا قیمت هر شرکت به زمینه فعالیت آن و نوع رتبه آن متغیر است ولی شما می توانید برای اطلاع از قیمت خرید و فروش شرکت رتبه دار تاسیسات در اردبیل ویا شهر های دیگر باموسسه حقوقی امیران تماس بگیرید .

 

خرید و فروش شرکت رتبه دار
خرید و فروش  شرکت رتبه دار پیمانکاری با پایه ی ساختمان
خرید و فروش شرکت رتبه دار پیمانکاری با پایه ی راه
خرید و فروش شرکت رتبه دار پیمانکاری با پایه ی آب
خرید و فروش شرکت رتبه دار پیمانکاری با پایه ی تاسیسات
خرید و فروش شرکت رتبه دار پیمانکاری با پایه ی راه و ساختمان
خرید و فروش شرکت رتبه دار پیمانکاری با پایه ی آب و راه
خرید و فروش شرکت رتبه دار پیمانکاری با پایه ی آب و ساختمان
و…..

تمامی این شرکت ها در رتبه های ۱ تا ۵ به فروش می رسند .

موسسه حقوقی امیران باسابقه ترین موسسه حقوقی در زمینه ثبت برند ،  ثبت شرکت در کرج ،  اخذ گرید در کرج  ، خرید و فروش شرکت های پیمانکاری رتبه دار در اردبیل ، شیراز و در تمامی شهرهای ایران است . خرید و فروش رتبه آب، راه، برق، کشاورزی، تاسیسات، ساختمان، مشاوره در سراسر ایران.

 

 

موسسه ثبتی و حقوقی امیران با شماره ثبت 2980 کلیه خدمات ثبت شرکت ، ثبت برند، اخذ رتبه و گرید و همچنین اخذ کارت بازرگانی را با وکلای پایه یک خود انجام می دهد. جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه


اخرین اخبار و مقالات ما را در ایمیل خود دریافت کنید