خرید و فروش رتبه پیمانکاری در ساری و رشت

خرید و فروش رتبه پیمانکاری در ساری

یکی از مواردی که برای شرکت های رتبه دار اهمیت دارد داشتن رتبه است . رتبه مهم ترین معیار سنجش ارزش و اعتبار هر شرکت پیمانکاری است . شما می توانید با خرید و فروش رتبه پیمانکاری در ساری و رشت این اعتبار را  ازعان خود کنید.

مدیران شرکت های پیمانکاری می توانند با خرید و فروش رتبه پیمانکاری در ساری و رشت و دیگر شهر ها از دردسر های اخذ رتبه پیمانکاری خلاص شوند .

شرکت ها براساس دسته بندی که توسط  معاونت راهبردی فنی و عمران استانداری انجام گرفته به پنج گروه زیر طبقه بندی می شوند .

 1. رتبه بندی پیمانکاری
 2. رتبه بندی مشاوران
 3. رتبه بندی شرکت های انفورماتیک
 4. رتبه بندی شرکت های EPC
 5. رتبه بندی اندوه سازان

 

ممکن است این سوال برایتان بوجود آید که آیا رتبه آماده با رتبه ای که شما با طی مراحل لازم کسب می کنید متفاوت است ؟ قیمت این رتبه آماده چه قدر است ؟ در ادامه هرکدام را بررسی می کنیم .

در جواب می توان گفت که خیر رتبه آماده با رتبه ای که باید با طی مراحل لازم کسب کرد متفاوت نیست . شما با خرید رتبه پیمانکاری آماده می توانید در کمترین زمان و با حداکثر سرعت به رتبه مورد نظر خود برسید .

درباره قیمت نیز می توان گفت که  قیمت واحدی برای فروش رتبه پیمانکاری وجود ندارد ، اما معیار قیمت گذاری رتبه های پیمانکاری براساس ارزش رتبه و زمینه فعالیت شرکت های رتبه دار می باشد . شما می توانید برای دریافت آخرین قیمت خرید و فروش رتبه پیمانکاری در ساری و رشت دیگر شهرها با موسسه حقوقی امیران تماس حاصل فرمایید .

مزایای خرید و فروش رتبه پیمانکاری در ساری و رشت

 • امکان شرکت در مناقضات دولتی را فراهم می کند ؛ زیرا شرکت ها ی دولتی تنها موظف اند فقط با شرکت های رتبه دار قرار داد ببندند .
 • باعث ایجاد حس اعتماد در مشتریان می گرد د .
 • با اخذ رتبه شما می توانید از موسسات مالی و اعتباری درخواست وام نمایید .
 • این امکان را به شرکت های دیگر می دهد تا ، با توجه نقاط قوت و ضعف شرکت های رتبه دار، در رابطه با همکاری با کدام شرکت ، تصمیم گیری نمایند .

رشته های پیمانکاری شامل

 • ساختمان وابنیه ۲) راه و ترابری ۳ ) صنعت و معدن ۴) تاسیسات و تجهیزات ۵) کشاورزی ۶ )آب ۷) مرمت آثار باستانی ۸) کاوش های زمینی ۹) ارتباطات ۱۰ ) نفت و گاز ۱۱ ) نیرو

است که در پنج رتبه ی ۱ ، ۲ ، ۳ ، ۴ و ۵ گروه بندی می شوند . بالاترین ارزش را رتبه یک و پایین ترین ارزش را رتبه پنج دارد .

 

نکات خرید و فروش رتبه پیمانکاریی در ساری و رشت

 • شرکت های متقاضی حتما باید کد اقتصادی داشته باشند .
 • مدرک تحصیلی مدیر عامل باید حداقل لیسانس باشد .
 • دو سوم از اعضای هیئت مدیره نیز باید مدرک لیسانس داشته باشند .
 • یکی از اعضای هیئت مدیره باید دارای رشته تحصیلی زمینه نسبت به رتبه درخواستی با حداقل سه سال تمام سابقه اشتغال در همان رشته یا تخصص به همراه گواهی بیمه تامین اجتماعی و گواهی اشتغال از محل فعالیت خود داشته باشد .
 • شرکت ها می توانند به شرط رعایت موارد مذکور بطور همزمان درخواست دریافت رتبه در دو پایه را داشته باشند .

 

خرید و فروش شرکت رتبه دار
خرید و فروش  رتبه پیمانکاری با پایه ی ساختمان
خرید و فروش رتبه پیمانکاری با پایه ی راه
خرید و فروش رتبه پیمانکاری با پایه ی آب
خرید و فروش رتبه پیمانکاری با پایه ی تاسیسات
خرید و فروش رتبه پیمانکاری با پایه ی راه و ساختمان
خرید و فروش رتبه پیمانکاری با پایه ی آب و راه
خرید و فروش رتبه پیمانکاری با پایه ی آب و ساختمان
و…..

برای اطلاع از مدارک و مراحل و قیمت خرید و فروش رتبه پیمانکاری در ساری  با کارشناسان ما در موسسه حقوقی امیران در تماس باشید . امیران متخصص در زمینه ثبت برند ،  ثبت شرکت در کرج ،  اخذ گرید پیمانکاری در کرج  ، شیراز ، اصفهان و دیگر نقاط ایران عزیزمان است .

موسسه ثبتی و حقوقی امیران با شماره ثبت 2980 کلیه خدمات ثبت شرکت ، ثبت برند، اخذ رتبه و گرید و همچنین اخذ کارت بازرگانی را با وکلای پایه یک خود انجام می دهد. جهت دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

عضویت در خبرنامه


اخرین اخبار و مقالات ما را در ایمیل خود دریافت کنید